Robert Dowhan

Senat Platforma Obywatelska
A A A A

Robert Dowhan

Alfabet Senatora

A jak Alkomaty – mamy trójkąt, gaśnicę, apteczkę, a nawet kamizelkę odblaskową w obowiązkowym wyposażeniu samochodu. I nikogo to nie dziwi. Dziwne dla niektórych jest to, że kolejnym elementem obowiązkowego wyposażenia samochodu mógłby być alkotest. Szum się podniósł z tego powodu i głosy typu: ja nie piję, nie będę dopłacać itp. Tak, jakby każdy od razu zakładał, że nie złapie gumy i nie potrzebuje kamizelki odblaskowej albo gaśnicy, bo mu się auto  nie zapali. Niewiele w kronikach policyjnych komunikatów o płonących samochodach czy potrąceniach ludzi naprawiających auta na drogach, za to o jeżdżących ,,na gazie” i to nie tym do silnika, mówi się na okrągło. Nikt nie twierdzi, że wszyscy mają ponosić koszty. Może zrobią to producenci i niech ten obowiązek dotyczy nowych aut. Zbiorowy lament podniósł się o to, że czasami komuś zdarzy się dłużej posiedzieć ze znajomymi nie przy wodzie mineralnej, a rano wsiadając do auta dzięki alkomatowi mógłby sprawdzić, czy może prowadzić.

B jak Bogdan Borusewicz – poznałem legendę wolnej Polski. Człowieka, dzięki któremu poniekąd jestem teraz Senatorem, dzięki któremu potrafimy docenić demokrację. Ciepły, rzeczowy, konkretny facet. Prawdziwy Marszałek. Zawsze sprawnie prowadzi obrady, a czasami dosadnie pohamuje zapędy co niektórych przemawiających Ministrów czy Senatorów. Prawdziwy mąż stanu podczas obrad i oficjalnych spotkań, a zarazem bardzo otwarty w spotkaniach kuluarowych. Znawca wielu tematów i ciekawy rozmówca.

B jak Boniek – kibicowałem Zbigniewowi Bońkowi, by został Prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej i wierzę, że naprawdę zreformuje polski futbol. Mam nadzieję, że za kilka lat w piłce osiągniemy dużo lepszy poziom niż teraz. Poznaliśmy się przed Euro 2012, ale o dziwo mniej rozmawiamy o piłce, a zdecydowanie więcej o żużlu.

C jak Ciąża – miejsca parkingowe dla kobiet w ciąży to mój pomysł, którzy już kopiuje się w niektórych  miastach poza naszym regionem, np. w Rzeszowie. Nie mam o to żalu, raczej cieszę się, że moja inicjatywa zyskuje naśladowców. W dobie braku miejsc parkingowych albo ich niewielkiej liczby, to duże ułatwienie dla kobiet z widoczną ciążą lub z malutkim dzieckiem. Znak jest uznaniowy i mandatu się za to nie dostanie, ale stanąć tam facetowi to prawdziwy obciach i przede wszystkim wstyd. Kobieta kobiecie też tego nie zrobi, bo kto, jak nie one, rozumieją trud związany z ciążą i opieką nad maleńkimi dziećmi. Cieszę się, że ze zrozumieniem podeszli do tego nasi samorządowcy. Dzięki temu panie korzystają już z takich udogodnień przed urzędami, szpitalami i przychodniami w Drezdenku, Skwierzynie, Strzelcach Krajeńskich, Szprotawie i Rzepinie. Kolejne miejsce niedługo otworzymy w Kargowej. 

D jak Dom – właściwie nie mam już prawdziwego domu. Został mi ten bajeczny i dziecinny z okresu, kiedy mieszkałem z rodzicami. Zanim trafiłem do Senatu wydawało mi się, że mało bywałem w domu. Dziś nie wiem, czy moje miejsce jest w domu rodzinnym w Jasieniu, w Zielonej Górze, gdzie mieszkają moje chłopaki, czy w Warszawie, która jest i coraz bliższa, i mam tu wielu przyjaciół. Ciągle jestem w podróży między stolicą a Zieloną Górą. Między hotelem a domem, w którym ostatnio bardzo zimno i to nie przez źle działające ogrzewanie. Zastanawiam się, czy to cena polityki czy błędów popełnionych w międzyczasie? Kiedy dostałem rozpisane pierwsze kilka miesięcy spotkań Senatu pomyślałem, że faktycznie dwa razy w miesiącu po dwa, trzy dni to niewiele. Wyszło odwrotnie. Dwa, trzy dni mam na inne sprawy, a resztę poświęcam na obowiązki Senatora. Mało, aby na nowo rozpalić ogień i podtrzymać płomień, by ciepło z rodzinnego domu nie zagasło. Nie zdawałem sobie sprawy, że cena polityki może być aż tak wysoka. Cena, za którą nigdy nie kupi się tego, co się straciło.

E jak Emeryci –  problem starzejącego się społeczeństwa, a co za tym idzie, zabezpieczenia im godnej i uczciwej starości przez młode pokolenie jest coraz bardziej widoczny. Dużo wrzawy było przy reformie emerytalnej, ale czy wszystkie dotychczasowe przywileje niektórych grup były uczciwe? Czy my jesteśmy inni niż ludzie w krajach, w których już dawno podniesiono wiek emerytalny? Szum medialny, szczególnie opozycji, był bardzo duży. Duży i głośny, ale za to tylko ich. Platforma Obywatelska wyszła naprzeciw mieszkańcom organizując spotkania na temat zbliżającej się reformy, niestety wtedy wzbudziło to zainteresowanie niewielu osób. 

F jak Flaga – w moim mieszkaniu w stolicy, tuż przy Senacie, na balkonie wisi flaga Falubazu, bo żużel i nasza drużyna to dla mnie symbole, jak z upadającego, bankrutującego klubu stworzyć markę Mistrza Polski. W każdą swoją podróż zabieram również szalik Falubazu, którego barwy stają się rozpoznawalne na całym świecie, bo przyjeżdżają do nas kibice z różnych krajów. W podróże  biorę też flagę Polski, ponieważ bardzo szanuję naszą ojczyznę i chcę, by moi synowie mogli tutaj rozwijać swoje pasje i spełniać marzenia.

G jak Gorzów Wielkopolski – niezależnie od tego, co napiszę, zostanie to odebrane dwuznacznie. Człowiek chciałby dobrze, a i tak niektórzy doszukają się podwójnego dna. Mam wspaniały kontakt z wieloma ludźmi z Gorzowa i okolic. Chętnie rozmawiamy na różne tematy, nawet sportowo – derbowe przegadując je z uśmiechem i dystansem, a nie złośliwością i wulgaryzmem. W tym roku sportowo gorzowianie byli lepsi i za to moje gratulacje. Czy na innej płaszczyźnie też są? Ocenę zostawiam mieszkańcom Gorzowa, bo jedynie oni mogą to zrobić wiarygodnie. Ale drodzy gorzowianie: da was się lubić i fajnie czasami konkurować, nie tylko w dziedzinie sportu. Bo każda zdrowa konkurencja wyzwala mnóstwo energii i motywuje do działania.

H jak Hampel – Jaroslaw Hampel to dla mnie numer jeden w polskim żużlu. Jego talent i osiągnięcia są na tyle niepowtarzalne, że Tomasz Gollob już dawno powinien oddać mu tron.

Znamy się od dawna i od dawna rozmawialiśmy o Falubazie. Jarek nigdy nie powiedział nie, a dwa lata temu negocjowaliśmy już na poważnie. Nie padły kwoty ani terminy, ale zapewnienie, że jeżeli dojdzie do zmiany klubu, to na pewno wybierze Falubaz. Śmieszyły mnie medialne doniesienia o kwotach i klubach, w których Hampel już jest, gdzie widziano jego auto i zapewnienia, że na pewno ma już kontrakt, ale jednak nie u nas, bo ktoś od kogoś z zarządu to komuś powiedział. Mam pewność, że Jarek to brakujące ogniwo do pięści Falubazu, a o resztę jestem spokojny. Piękny prezent na gwiazdkę dla kibiców, sponsorów i sympatyków żużla.

K jak Komisje Senackie – na początku kadencji zastanawiałem się, jakie komisje wybrać, czy też do jakich zostanę przydzielony. Przydziału nie było, a ja wybrałem takie, których zakres działania jest mi najbliższy, w których czuję się najlepiej. Komisja Gospodarki Narodowej, Komisja Spraw Emigracji i Łączności z Polakami za Granicą oraz Komisja Rodziny i Polityki Społecznej mają wspaniałych przewodniczących, a poruszane tam kwestie zawsze są omawiane fachowo i merytorycznie. Mimo że wszystkie tematy są najpierw dyskutowane w Sejmie, to my na nowo je analizujemy i jeszcze prawie nigdy nie zdarzyło się, żebyśmy nie wprowadzili poprawek.

M jak Mama – odeszła bardzo szybko, nie poznawszy nawet mojego najstarszego syna, a Dominik ma już 15 lat. Zmarła młodo, nie wiedząc, że w życiu będę robił tyle wspaniałych rzeczy. Nie mogę już pochwalić się jej sukcesami ani powiedzieć o porażkach. Mama dała mi wspaniałą lekcję, jak żyć w zgodzie z innymi ludźmi, jak podążać do przodu małymi krokami nie zapominając o innych. Nie wyobrażałem sobie, że tak szybko i nagle jej zabraknie, ale

matczyne ciepło czuję cały czas.

R jak Rower  –  imponował mi nasz były trener, który codziennie jeździł na rowerze. Kupiłem kolarzówkę i też miałem często jeździć. Plany były ambitne, ale na razie skończyło się na trzech razach. Pierwszy, kiedy wysiadłem na dworcu w Zbąszynku i musiałem jakoś dojechać do Zielonej Góry, drugi  –  kiedy brałem udział w triathlonie w Sławie i jeszcze raz, kiedy z kolegą w pewną słoneczną niedzielę zrobiliśmy niezłą trasę po naszych wspaniałych okolicach. Mało prawda? Może przez bieganie, bo o nie dbałem regularnie. Niemniej jednak obiecuję poprawę i do zobaczenia już na wiosnę na pięknych szlakach naszego województwa.

T jak Tusk – Premiera Donalda Tuska poznałem dawno temu, kiedy jeszcze raczkowałem w polityce, a on odwiedził Zieloną Górę jako jeden z liderów Platformy Obywatelskiej. Minęło sporo czasu, a on nic się nie zmienił. Ciepły i miły w kontakcie, stanowczy i konsekwentny w polityce. Ma znakomitą pamięć i niesamowite wyczucie sytuacji. Kiedy spotkaliśmy się zaraz po wyborach spośród wielu nowych parlamentarzystów odszukał mnie wzrokiem i w rozmowie przyznał, że miałem jedną z najtrudniejszych kampanii. Piękny i zasłużony złoty medal z jednej

strony, a śmierć kibica i zamieszki na tydzień przed wyborami z drugiej. Do dziś pamiętam telefon po nieprzespanej nocy od ówczesnego Marszałka i Ministra Sportu z propozycją wszelkiej pomocy dla klubu i ludzi, aby zminimalizować skutki nocnych zamieszek wywołanych przez pseudokibiców. Tego się nie zapomina, ale też świadczy to o klasie i odpowiedzialności, a takim człowiekiem jest nasz Premier Donald Tusk.

Z jak Zniesienie – na jednym z blogów zarzucono mi, że skoro mam porsche, to pewnie jeżdżę szybciej niż inni. Ja nie oceniam nikogo po tym, czym jeździ. Chcę po prostu, by nasze drogi były bezpieczniejsze. Stąd pomysł o zniesieniu limitów prędkości na określonych odcinkach autostrad, wzorem sąsiadów z Niemiec. Tam się to sprawdza, więc dlaczego nie umożliwić tego u nas? Sprawić, by kierowcy nie rozwijali szaleńczych prędkości na lokalnych, dziurawych drogach, tylko w wyznaczonych do tego miejscach. Chodzi o trochę wolności i swobody, co nie oznacza przecież brawurowej jazdy bez hamulców.

wstecz

Fotorelacje

 • Prezes Robert Dowhan

 • Prezes Robert Dowhan

 • Prezes Robert Dowhan

 • Senator RP

 • Senator RP

 • Senator RP

 • Senator RP

 • Teatr IMKA w Warszawie

 • Senator RP

 • Prezes Robert Dowhan

 • Prezes Robert Dowhan

 • Prezes Robert Dowhan

 • Prezes Robert Dowhan

 • Prezes Robert Dowhan

 • Prezes Robert Dowhan

 • Prezes Robert Dowhan

 • Prezes Robert Dowhan

 • Prezes Robert Dowhan

 • Prezes Robert Dowhan

 • Teatr IMKA w Warszawie

 • Teatr IMKA w Warszawie

 • Prezes Robert Dowhan

 • Prezes Robert Dowhan

 • Prezes Robert Dowhan

 • Prezes Robert Dowhan

 • Z wizytą w Brukseli

 • Z wizytą w Brukseli

 • Z wizytą w Brukseli

 • Z wizytą w Brukseli

 • Wojciech Fibak w Zielonej Górze

 • Wojciech Fibak w Zielonej Górze

 • Wojciech Fibak w Zielonej Górze

 • Wojciech Fibak w Zielonej Górze

 • Wojciech Fibak w Zielonej Górze

 • Bal dla dzieci ze świetlicy SMYKI

 • Bal dla dzieci ze świetlicy SMYKI

 • Robert Dowhan w Senacie RP

 • Robert Dowhan w Senacie RP

 • Robert Dowhan w Senacie RP

 • Robert Dowhan w Senacie RP

 • Robert Dowhan w Senacie RP

 • Robert Dowhan w Senacie RP

 • Robert Dowhan w Senacie RP

 • Robert Dowhan w Senacie RP

 • Debata "Miejsce żużla na sportowej mapie Polski - jego szanse i perspektywy"

 • Debata "Miejsce żużla na sportowej mapie Polski - jego szanse i perspektywy"

 • Debata "Miejsce żużla na sportowej mapie Polski - jego szanse i perspektywy"

 • Debata "Miejsce żużla na sportowej mapie Polski - jego szanse i perspektywy"

 • Senator RP

 • XXI Finał WOŚP

 • XXI Finał WOŚP

 • XXI Finał WOŚP

 • XXI Finał WOŚP

 • XXI Finał WOŚP

 • XXI Finał WOŚP

 • XXI Finał WOŚP

 • Spotkanie z Bronisławem Komorowskim

 • Spotkanie z Bronisławem Komorowskim

 • Spotkanie z Bronisławem Komorowskim

 • Spotkanie z Bronisławem Komorowskim

 • Otwarcie obwodnicy Nowego Kisielina

 • Otwarcie obwodnicy Nowego Kisielina

 • Otwarcie Biura Senatorskiego w Żarach

 • Otwarcie Biura Senatorskiego w Żarach

 • Otwarcie Biura Senatorskiego w Żarach

 • Radio Zachód

 • Radio Zachód

 • Minister Joanna Mucha w województwie lubuskim

 • Minister Joanna Mucha w województwie lubuskim

 • Minister Joanna Mucha w województwie lubuskim

 • Minister Joanna Mucha w województwie lubuskim

 • Minister Joanna Mucha w województwie lubuskim

 • Minister Joanna Mucha w województwie lubuskim

 • Mecz Polska-Ukraina

 • Mecz Polska-Ukraina

 • Mecz Polska-Ukraina

 • Mecz Polska-Ukraina

 • Mecz Polska-Ukraina

 • Mecz Polska-Ukraina

 • Dzień Kobiet

 • Dzień Kobiet

 • Dzień Kobiet

 • Dzień Kobiet

 • Dzień Kobiet

 • 18 marca spotkanie z Rektorem Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz sesja Sejmiku Województwa Lubuskiego

 • 18 marca spotkanie z Rektorem Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz sesja Sejmiku Województwa Lubuskiego

 • 18 marca spotkanie z Rektorem Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz sesja Sejmiku Województwa Lubuskiego

 • Żary 10.04

 • Żary 10.04

 • Żary 10.04

 • Mistrzowskie partnerstwo 10 lat z KRONOPOLEM

 • Mistrzowskie partnerstwo 10 lat z KRONOPOLEM

 • Mistrzowskie partnerstwo 10 lat z KRONOPOLEM

 • Mistrzowskie partnerstwo 10 lat z KRONOPOLEM

 • Mistrzowskie partnerstwo 10 lat z KRONOPOLEM

 • Mistrzowskie partnerstwo 10 lat z KRONOPOLEM

 • Mistrzowskie partnerstwo 10 lat z KRONOPOLEM

 • Mistrzowskie partnerstwo 10 lat z KRONOPOLEM

 • Polsko-Japońskie Forum Ekonomiczne

 • Polsko-Japońskie Forum Ekonomiczne

 • Polsko-Japońskie Forum Ekonomiczne

 • Zbigniew Boniek gościem Senatora Roberta Dowhana

 • Zbigniew Boniek gościem Senatora Roberta Dowhana

 • Zbigniew Boniek gościem Senatora Roberta Dowhana

 • Zbigniew Boniek gościem Senatora Roberta Dowhana

 • Zbigniew Boniek gościem Senatora Roberta Dowhana

 • Zbigniew Boniek gościem Senatora Roberta Dowhana

 • Zbigniew Boniek gościem Senatora Roberta Dowhana

 • Derby 2013

 • Derby 2013

 • Derby 2013

 • Derby 2013

 • Derby 2013

 • Derby 2013

 • Dożynki 2013

 • Dożynki 2013

 • Dożynki 2013

 • Dożynki 2013

 • Dożynki 2013

 • Dożynki 2013

 • Dożynki 2013

 • Stelmet Falubaz Zielona Góra vs. Dospel Włókniarz Częstochowa

 • Stelmet Falubaz Zielona Góra vs. Dospel Włókniarz Częstochowa

 • Stelmet Falubaz Zielona Góra vs. Dospel Włókniarz Częstochowa

 • Stelmet Falubaz Zielona Góra vs. Dospel Włókniarz Częstochowa

 • Stelmet Falubaz Zielona Góra vs. Dospel Włókniarz Częstochowa

 • Stelmet Falubaz Zielona Góra vs. Dospel Włókniarz Częstochowa

 • Stelmet Falubaz Zielona Góra vs. Dospel Włókniarz Częstochowa

 • Stelmet Falubaz Zielona Góra vs. Dospel Włókniarz Częstochowa

 • Stelmet Falubaz Zielona Góra vs. Dospel Włókniarz Częstochowa

 • Stelmet Falubaz Zielona Góra vs. Dospel Włókniarz Częstochowa

 • Stelmet Falubaz Zielona Góra vs. Dospel Włókniarz Częstochowa

 • Stelmet Falubaz Zielona Góra vs. Dospel Włókniarz Częstochowa

 • Obchody rocznicy wybuchu II wojny światowej w Sulechowie

 • Obchody rocznicy wybuchu II wojny światowej w Sulechowie

 • Obchody rocznicy wybuchu II wojny światowej w Sulechowie

 • Obchody rocznicy wybuchu II wojny światowej w Sulechowie

 • Dożynki w Zabłociu 2013

 • Dożynki w Zabłociu 2013

 • Dożynki w Zabłociu 2013

 • Dożynki w Zabłociu 2013

 • Dożynki w Zabłociu 2013

 • Park Krasnala Nowa Sól 2013

 • Park Krasnala Nowa Sól 2013

 • Park Krasnala Nowa Sól 2013

 • Park Krasnala Nowa Sól 2013

 • Park Krasnala Nowa Sól 2013

 • Park Krasnala Nowa Sól 2013

 • Uroczystość przekazania i objęcia obowiązków służbowych Dowódcy 5 Lubuskiego pułku artylerii w Sulechowie

 • Uroczystość przekazania i objęcia obowiązków służbowych Dowódcy 5 Lubuskiego pułku artylerii w Sulechowie

 • Uroczystość przekazania i objęcia obowiązków służbowych Dowódcy 5 Lubuskiego pułku artylerii w Sulechowie

 • Uroczystość przekazania i objęcia obowiązków służbowych Dowódcy 5 Lubuskiego pułku artylerii w Sulechowie

 • Uroczystość przekazania i objęcia obowiązków służbowych Dowódcy 5 Lubuskiego pułku artylerii w Sulechowie

 • Stelmet Falubaz Drużynowym Mistrzem Polski 2013

 • Stelmet Falubaz Drużynowym Mistrzem Polski 2013

 • Stelmet Falubaz Drużynowym Mistrzem Polski 2013

 • Stelmet Falubaz Drużynowym Mistrzem Polski 2013

 • Otwarcie nowego terminala w porcie lotniczym Poznań-Ławica

 • Otwarcie nowego terminala w porcie lotniczym Poznań-Ławica

 • Otwarcie nowego terminala w porcie lotniczym Poznań-Ławica

 • Mecz Fair Play Stelmet Falubaz Zielona Góra vs. Włókniarz Częstochowa

 • Mecz Fair Play Stelmet Falubaz Zielona Góra vs. Włókniarz Częstochowa

 • Mecz Fair Play Stelmet Falubaz Zielona Góra vs. Włókniarz Częstochowa

 • Kongres Kobiet 2013

 • Kongres Kobiet 2013

 • Kongres Kobiet 2013

 • Kongres Kobiet 2013

 • Kongres Kobiet 2013

 • Prezydent Bronisław Komorowski w woj. lubuskim

 • Konferencja na podsumowanie sezonu 2013

 • Konferencja na podsumowanie sezonu 2013

 • Konferencja na podsumowanie sezonu 2013

 • Spotkanie z Ambasadorem USA w Polsce

 • Spotkanie z Ambasadorem USA w Polsce

 • Spotkanie z Ambasadorem USA w Polsce

 • Spotkanie z Ambasadorem USA w Polsce

 • Rozdanie sypendiów dla najlepszych uczniów w województwie lubuskim

 • Rozdanie sypendiów dla najlepszych uczniów w województwie lubuskim

 • Rozdanie sypendiów dla najlepszych uczniów w województwie lubuskim

 • Spotkanie opłatkowe w Senacie 2013

 • Spotkanie opłatkowe w Senacie 2013

 • Spotkanie opłatkowe w Senacie 2013

 • Spotkanie opłatkowe w Senacie 2013

 • Spotkanie opłatkowe w Senacie 2013

 • Spotkanie opłatkowe w Senacie 2013

 • Spotkanie opłatkowe w Senacie 2013

 • Konferencja podsumowująca żużlowy sezon 2013

 • Konferencja podsumowująca żużlowy sezon 2013

 • Konferencja podsumowująca żużlowy sezon 2013

 • Senator rozdał 450 butów dla potrzebujących dzieci

 • Senator rozdał 450 butów dla potrzebujących dzieci

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Wyjazd studyjny Komisji Spraw Emigracji i Łączności z Polakami za Granicą na Ukrainę

 • Wyjazd studyjny Komisji Spraw Emigracji i Łączności z Polakami za Granicą na Ukrainę

 • Wyjazd studyjny Komisji Spraw Emigracji i Łączności z Polakami za Granicą na Ukrainę

 • Wyjazd studyjny Komisji Spraw Emigracji i Łączności z Polakami za Granicą na Ukrainę

 • Wyjazd studyjny Komisji Spraw Emigracji i Łączności z Polakami za Granicą na Ukrainę

 • Święto Policji w Gorzowie Wielkopolskim

 • Święto Policji w Gorzowie Wielkopolskim

 • Święto Policji w Gorzowie Wielkopolskim

 • Święto Policji w Gorzowie Wielkopolskim

 • Święto Policji w Gorzowie Wielkopolskim

 • Święto Policji w Gorzowie Wielkopolskim

 • Inauguracja UZ 2014

 • Inauguracja UZ 2014

 • Inauguracja UZ 2014

 • Inauguracja UZ 2014

 • Inauguracja UZ 2014

 • 70-lecie 105 Szpitala Wojskowego w Żarach

 • 70-lecie 105 Szpitala Wojskowego w Żarach

 • 70-lecie 105 Szpitala Wojskowego w Żarach

 • 70-lecie 105 Szpitala Wojskowego w Żarach

 • 70-lecie 105 Szpitala Wojskowego w Żarach

 • Wykład Prof. Leszka Balcerowicza

 • Wykład Prof. Leszka Balcerowicza

 • Wykład Prof. Leszka Balcerowicza

 • Robert Dowhan Mikołajem w Święta A.D. 2014

 • Robert Dowhan Mikołajem w Święta A.D. 2014

 • Robert Dowhan Mikołajem w Święta A.D. 2014

 • Robert Dowhan Mikołajem w Święta A.D. 2014

 • Robert Dowhan Mikołajem w Święta A.D. 2014

 • Robert Dowhan Mikołajem w Święta A.D. 2014

 • Robert Dowhan Mikołajem w Święta A.D. 2014

 • Robert Dowhan Mikołajem w Święta A.D. 2014

 • Otwarcie działu badawczo-rozwojowego w firmie ZIEL-BRUK

 • Otwarcie działu badawczo-rozwojowego w firmie ZIEL-BRUK

 • Otwarcie działu badawczo-rozwojowego w firmie ZIEL-BRUK

 • Otwarcie działu badawczo-rozwojowego w firmie ZIEL-BRUK

 • I. Posiedzenie Senatu RP

 • I. Posiedzenie Senatu RP

 • I. Posiedzenie Senatu RP

 • I. Posiedzenie Senatu RP

 • I. Posiedzenie Senatu RP

 • I. Posiedzenie Senatu RP

 • Huta Szkła Wymiarki - wspólna praca na rzecz wspólnego sukcesu

 • Huta Szkła Wymiarki - wspólna praca na rzecz wspólnego sukcesu

 • Huta Szkła Wymiarki - wspólna praca na rzecz wspólnego sukcesu

 • Huta Szkła Wymiarki - wspólna praca na rzecz wspólnego sukcesu

Wideo

TVP Gorzów Wielkopolski - gość Robert Dowhan

30-09-2011 więcej
Komunikat. Stosujemy pliki cookies m.in. w celach: informacyjnych aby usprawnić i ułatwić Użytkownikowi działanie serwisu www, aby lepiej dopasować wygląd serwisu oraz do zbierania anonimowych, zagregowanych statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Państwa przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniach końcowych. Zawsze można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Szczegółowe informacje znaleźć można w Zarządzanie plikami "cookie". ZAMKNIJ