Robert Dowhan

Senat Platforma Obywatelska
A A A A

Blog

sportowe fakty

Byłem wczoraj na pięknym stadionie w Sztokholmie. Poświęcono część murawy boiska, by ułożyć nawierzchnię do ścigania na żużlu. I ściganie było. Może nie tyle, co chcemy, ale parę fajnych akcji zawodnicy wykonali. Cieszę się z podium Jarka Hampela, ale tak po ludzku szkoda mi Tomka Golloba. Szkoda, bo nie zawinił w niczym, a upadek spowodował kolega z toru. Wyglądało to makabrycznie. Sezon dla Tomka już się skończył. I być może, czego mu nie życzymy, przyjdzie refleksja, aby powoli zakończyć swoją niesamowitą karierę. Dzisiejszy finał nie będzie miał już takiego kolorytu. Finał bez dwóch podstawowych zawodników z Torunia to nie te same zawody. My rok temu przegraliśmy brązowy medal jadąc bez Patryka Dudka. Przegraliśmy z Toruniem minimalnie, bo zespół w takich momentach bardzo się mobilizuje. I wierzę, że dzisiaj tak będzie. Wielki finał, wielkie widowisko, wielkie święto. Fenomenalna oglądalność w TV, pełny stadion kibiców, odświętnie udekorowane miasto i wielkie, wielkie emocje. To już za chwilę.... A za dwa tygodnie Grand Prix w Toruniu. Dzika karta wstrzymana dla Adriana Miedzińskiego. Ale nie wyobrażam sobie, aby dzikusa nie dostał Wielki Mistrz Patryk Dudek. Takich talentów i takich ludzi rzadko spotyka się w sporcie. A więc pokazujmy to, co mamy najlepsze i dajmy szansę Patrykowi. Sportowo pozdrawiam.  

RZG

Miała być trybuna na stadionie? Przecież jest! Nikt nie ukradł. A, że od lipca nie siedzą tam kibice, to przecież norma. Zawsze można to jakoś wytłumaczyć. Mogli się przyzwyczaić. Przecież nauczyli się już przy trybunie K. Nawet, jak z wielkim skandalem otwarto, to i też można było zaraz zamknąć. Można? Pewnie, że można. I nieważne, że trwa sezon, że ludzie, czy to się Panu Prezydentowi Kubickiemu podoba, czy nie, chcą przychodzić na stadion i przychodzą. Przychodzą całe rodziny, a nawet przyjeżdżają tłumnie spoza Zielonej Góry.

Jaką inną ofertę ma miasto, aby ludzie chcieli przyjechać z Warszawy, Berlina, Poznania, Wrocławia czy teraz z Torunia? Pamiętam te częste konferencje, jak inwestycja idzie zgodnie z planem, jak miasto czuwa i kontroluje, a zły zarząd klubu wprowadza niepokój i niepotrzebnie straszy kibiców. Niezły kabaret. A ludzie stoją w kolejkach za biletami, aby być razem na W69 i dopingować swoją drużynę. Stoją, bo od kilku lat nie możemy doprosić się o elektroniczny system wejść, na który od dawna są pieniądze m.in. z Unii Europejskiej. I kibice zamiast kupić bilet przez Internet z dowolnego miejsca na świecie, muszą czekać przez kilka godzin w kolejkach.

Podobnie jest z rondem w centrum miasta! Miało być, a nie ma. Ludzie dalej stoją w gigantycznych korkach. Nikt nawet nie pomyślał, aby na tymczasowych, jak się okazuje, objazdach położyć cienki dywanik asfaltowy, aby ludzie nie stali w tumanach kurzu, które unoszą się od piaszczystej drogi. Rondo będzie jak trybuna i inne inwestycje w mieście. Jak nie dzisiaj, to jutro, a może za tydzień. Wszystko idzie zgodnie z planem tylko źli ludzie wróżą, że się nie uda. A ja dotrzymałem słowa.

sportowe fakty

Czy ktoś zakładał wygraną Stelmetu Falubazu w Toruniu? Myślę, że wielu kibiców o tym mówiło, a na pewno marzyło. To była piękna odsłona pierwszego starcia dwóch godnych siebie rywali. Najpierw trwała walka o zdobycie na zawody biletów, które rozeszły się w jeden dzień. Tak. W jeden dzień i kibice nie musieli wychodzić z domu odwrotnie niż w Zielonej Górze, ale niestety nie mamy tak oddanego dla sportu, a przede wszystkim dla ludzi Prezydenta Miasta.

Na torze działo się tyle, że można obdzielić zdarzeniami kilka zawodów. W parkingu trwała walka na szybkość zmian, czasy do startu czy przestawienie ustawień motocykli. Walka z myślami zapewne trwała w głowie sędziego, który musiał podejmować trudne decyzje. Czy mu się to udało, niech każdy oceni sam. Walczyliśmy również w loży właściciela klubu z Torunia na wynik poszczególnych biegów i całego spotkania. Było nerwowo, kiedy losy spotkania zmieniały się szybko, a decyzje sędziego zapadały wiadomo jakie. Prorocze wizje, że przegramy różnicą 20 punktów, kiedy na początku zrobiło się już 10 punktów przewagi torunian, szybko straciły sens, bo wynik zaczął oscylować wokół remisu.

Lubię rozmawiać i droczyć się z Prezesem Karkosikiem. Cenię go za oddanie dla swojego klubu, częste nasze rozmowy o sporcie, gospodarce i polityce, nie tylko podczas naszych spotkań ligowych. Cenię za ciekawe pomysły i jestem pod ogromnym wrażeniem jego wiedzy w wielu dziedzinach życia. A to, co osiągnął w biznesie, nadaje się na prawdziwy bestseller filmowy. Pełne trybuny i niespotykany wynik oglądalności telewizyjnej pokazuje niedowiarkom, że nasza dyscyplina ma się dobrze. Skoro udało się w Toruniu i Zielonej Górze, to dlaczego nie może udać się w Gnieźnie czy Bydgoszczy? Sportowo pozdrawiam. 

RZG

Nie jestem przeciwnikiem imprez muzycznych i artystycznych. Lubię, jak w mieście wiele się dzieje, organizowane są różne eventy, dzięki czemu mieszkańcy mają wybór. Ale zajmowanie się przez pół roku jednym dwugodzinnym wydarzeniem i wydawanie na to kilku milionów złotych z budżetu miasta uważam za przesadę. Bo wizyty dyrekcji i pracowników festiwalu w Rosji, konsultacje i reklamy pochłaniają zbyt duże pieniądze. Parę osób ma sposób na życie i niemałe zarobki co miesiąc. Oczywiście, to tylko zaufane osoby Prezydenta Kubickiego.

Tyle zamieszania w związku z imprezą, która po kilku latach musi być nagłośniona przez reklamy w mediach, by w ogóle ją dostrzeżono? Festiwal, o który miały bić się wszystkie stacje telewizyjne, istnieje w TVP tylko dzięki temu, że Prezydent zapłaci z budżetu miasta milion złotych (tak: 1 000 000 zł) za przeprowadzenie transmisji. A niektóre festiwalowe gwiazdy, Panie Prezydencie Kubicki, grały już kibicom podczas meczów żużlowych. I nie trzeba tyle szumu, wystarczy krótka rozmowa i podpisanie umowy. Pan – wybitny ,,menedżer” – o tym nie wie?

Ale nie ma, jak impreza za czyjeś pieniądze, jak pokazanie się w telewizji za kupioną relację i późniejszy wystawny bankiet w Palmiarni, oczywiście w większości dla znajomych. Mam nadzieję, że w tym roku dopiszą, bo w ubiegłym prawie nikogo nie było. I smutno tak samemu Panie Prezydencie do lustra ...pośpiewać. Na drugim biegunie nieposprzątana ulica Wrocławska, nieskoszone trawniki i wieczny remont stadionu – to powinna być Pana sprawa, Panie Kubicki! A Klub organizuje mecz, na który garną się tysiące ludzi i to telewizja płaci za przeprowadzoną transmisję. Ale Pan i pańscy ludzie już tego nie widzą. Szkoda.

RZG

Słowa szumnie rzucane przez MOSiR na licznych konferencjach o dotrzymaniu terminów budowy „kawałka” trybuny na stadionie żużlowym, o pracach, które idą zgodnie z planem, o wspaniałej wizji nowoczesnego stadionu powinny się zakończyć kilka dni temu oddaniem inwestycji do użytkowania. I co? „Dotrzymałem słowa” – jak reklamuje się co wybory Prezydent Kubicki. Dotrzymałem słowa, że kolejny raz wprowadzę w błąd kibiców i mieszkańców, bo trybuny nie będzie. 4 sierpnia podczas meczu z Gnieznem po raz kolejny ludzie nie usiądą tam, gdzie im obiecano.

Wyszło jak zawsze, czyli nieprofesjonalnie i obciachowo. Wyszło, jak miało wyjść od samego początku! Wspominałem o tym kilka razy, kiedy inwestycja się zaczynała i oczywiście pan dyrektor Jagiełowicz natychmiast ripostował, że się nie znam, że się nie interesuję, a tylko potrafię mówić coś, co mija się z prawdą. Zwykła rozmowa z ludźmi z branży budowlanej, rzut oka na plany i terminy oraz sposób zarządzania przez Pana inwestycją nawet laikowi wydawał się nierealny. Zapomniał Pan już o tym? Nieważne wszystko, ale ważna propaganda, która po raz kolejny okazała się porażką Prezydenta Kubickiego, który zlecił budowę, a mianowany dyrektor MOSiR-u pan Jagiełowicz do dziś jej nie skończył.

Kawałek trybuny, kiedy w takim okresie buduje się całe stadiony (np. w Toruniu), znowu Was Panowie przerósł. Nie nauczyły Was nic fatalne błędy i pieniądze wyrzucone przez miasto przy budowie trybuny „K”. Porażką jest sam termin realizacji inwestycji. Termin, gdzie w innych miejscach robi się to w sezonie martwym dla sportu, ale oczywiście nie w Zielonej Górze. U nas trzeba po raz kolejny wejść w paradę klubowi i robić to tak, aby jak najwięcej przeszkodzić w treningach, zawodach i funkcjonowaniu obiektu. Nie wspomnę już o stratach finansowych, które przez złe zarządzanie Prezydenta Kubickiego klub żużlowy ponosi co roku. I śmieszne tłumaczenia, że 8 miesięcy trwały uzgodnienia projektu i rozpisanie przetargu po raz kolejny dyskredytuje Was Panowie w oczach społeczeństwa.

Po raz kolejny Prezydent Kubicki udowodnił, jak sprawnym „menedżerem” jest w Zielonej Górze. Widać to nie tylko po „wiecznie modernizowanym” stadionie, ale chociażby po naszych zablokowanych ulicach i rondach, gdzie firmy w ramach miejskiego przetargu mogą pracować tylko kilka godzin dziennie. W innych miastach w taką pogodę i przy tak długim dniu nikt nie schodzi z budowy przez 24h.

Panie Prezydencie Kubicki może za mało Pan ma doradców i zastępców albo proszę czasami wyjść z gabinetu i zobaczyć, jak to robi się gdzie indziej. A że można zrobić wszystko sprawniej i lepiej, nikogo w XXI wieku nie trzeba przekonywać. Ale czego można oczekiwać po Prezydencie miasta, który ostentacyjnie nie przychodzi od 3 lat na stadion żużlowy i jednocześnie zabronił chodzić na mecze wszystkim swoim współpracownikom. Na stadion, na którym regularnie pojawia się co najmniej 10 tysięcy ludzi, na stadion, gdzie jeździ wizytówka marketingowa miasta, czyli Stelmet Falubaz. No cóż. Ja też „kocham to miasto” Panie Kubicki.

Fotorelacje

 • Prezes Robert Dowhan

 • Prezes Robert Dowhan

 • Prezes Robert Dowhan

 • Senator RP

 • Senator RP

 • Senator RP

 • Senator RP

 • Teatr IMKA w Warszawie

 • Senator RP

 • Prezes Robert Dowhan

 • Prezes Robert Dowhan

 • Prezes Robert Dowhan

 • Prezes Robert Dowhan

 • Prezes Robert Dowhan

 • Prezes Robert Dowhan

 • Prezes Robert Dowhan

 • Prezes Robert Dowhan

 • Prezes Robert Dowhan

 • Prezes Robert Dowhan

 • Teatr IMKA w Warszawie

 • Teatr IMKA w Warszawie

 • Prezes Robert Dowhan

 • Prezes Robert Dowhan

 • Prezes Robert Dowhan

 • Prezes Robert Dowhan

 • Z wizytą w Brukseli

 • Z wizytą w Brukseli

 • Z wizytą w Brukseli

 • Z wizytą w Brukseli

 • Wojciech Fibak w Zielonej Górze

 • Wojciech Fibak w Zielonej Górze

 • Wojciech Fibak w Zielonej Górze

 • Wojciech Fibak w Zielonej Górze

 • Wojciech Fibak w Zielonej Górze

 • Bal dla dzieci ze świetlicy SMYKI

 • Bal dla dzieci ze świetlicy SMYKI

 • Robert Dowhan w Senacie RP

 • Robert Dowhan w Senacie RP

 • Robert Dowhan w Senacie RP

 • Robert Dowhan w Senacie RP

 • Robert Dowhan w Senacie RP

 • Robert Dowhan w Senacie RP

 • Robert Dowhan w Senacie RP

 • Robert Dowhan w Senacie RP

 • Debata "Miejsce żużla na sportowej mapie Polski - jego szanse i perspektywy"

 • Debata "Miejsce żużla na sportowej mapie Polski - jego szanse i perspektywy"

 • Debata "Miejsce żużla na sportowej mapie Polski - jego szanse i perspektywy"

 • Debata "Miejsce żużla na sportowej mapie Polski - jego szanse i perspektywy"

 • Senator RP

 • XXI Finał WOŚP

 • XXI Finał WOŚP

 • XXI Finał WOŚP

 • XXI Finał WOŚP

 • XXI Finał WOŚP

 • XXI Finał WOŚP

 • XXI Finał WOŚP

 • Spotkanie z Bronisławem Komorowskim

 • Spotkanie z Bronisławem Komorowskim

 • Spotkanie z Bronisławem Komorowskim

 • Spotkanie z Bronisławem Komorowskim

 • Otwarcie obwodnicy Nowego Kisielina

 • Otwarcie obwodnicy Nowego Kisielina

 • Otwarcie Biura Senatorskiego w Żarach

 • Otwarcie Biura Senatorskiego w Żarach

 • Otwarcie Biura Senatorskiego w Żarach

 • Radio Zachód

 • Radio Zachód

 • Minister Joanna Mucha w województwie lubuskim

 • Minister Joanna Mucha w województwie lubuskim

 • Minister Joanna Mucha w województwie lubuskim

 • Minister Joanna Mucha w województwie lubuskim

 • Minister Joanna Mucha w województwie lubuskim

 • Minister Joanna Mucha w województwie lubuskim

 • Mecz Polska-Ukraina

 • Mecz Polska-Ukraina

 • Mecz Polska-Ukraina

 • Mecz Polska-Ukraina

 • Mecz Polska-Ukraina

 • Mecz Polska-Ukraina

 • Dzień Kobiet

 • Dzień Kobiet

 • Dzień Kobiet

 • Dzień Kobiet

 • Dzień Kobiet

 • 18 marca spotkanie z Rektorem Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz sesja Sejmiku Województwa Lubuskiego

 • 18 marca spotkanie z Rektorem Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz sesja Sejmiku Województwa Lubuskiego

 • 18 marca spotkanie z Rektorem Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz sesja Sejmiku Województwa Lubuskiego

 • Żary 10.04

 • Żary 10.04

 • Żary 10.04

 • Mistrzowskie partnerstwo 10 lat z KRONOPOLEM

 • Mistrzowskie partnerstwo 10 lat z KRONOPOLEM

 • Mistrzowskie partnerstwo 10 lat z KRONOPOLEM

 • Mistrzowskie partnerstwo 10 lat z KRONOPOLEM

 • Mistrzowskie partnerstwo 10 lat z KRONOPOLEM

 • Mistrzowskie partnerstwo 10 lat z KRONOPOLEM

 • Mistrzowskie partnerstwo 10 lat z KRONOPOLEM

 • Mistrzowskie partnerstwo 10 lat z KRONOPOLEM

 • Polsko-Japońskie Forum Ekonomiczne

 • Polsko-Japońskie Forum Ekonomiczne

 • Polsko-Japońskie Forum Ekonomiczne

 • Zbigniew Boniek gościem Senatora Roberta Dowhana

 • Zbigniew Boniek gościem Senatora Roberta Dowhana

 • Zbigniew Boniek gościem Senatora Roberta Dowhana

 • Zbigniew Boniek gościem Senatora Roberta Dowhana

 • Zbigniew Boniek gościem Senatora Roberta Dowhana

 • Zbigniew Boniek gościem Senatora Roberta Dowhana

 • Zbigniew Boniek gościem Senatora Roberta Dowhana

 • Derby 2013

 • Derby 2013

 • Derby 2013

 • Derby 2013

 • Derby 2013

 • Derby 2013

 • Dożynki 2013

 • Dożynki 2013

 • Dożynki 2013

 • Dożynki 2013

 • Dożynki 2013

 • Dożynki 2013

 • Dożynki 2013

 • Stelmet Falubaz Zielona Góra vs. Dospel Włókniarz Częstochowa

 • Stelmet Falubaz Zielona Góra vs. Dospel Włókniarz Częstochowa

 • Stelmet Falubaz Zielona Góra vs. Dospel Włókniarz Częstochowa

 • Stelmet Falubaz Zielona Góra vs. Dospel Włókniarz Częstochowa

 • Stelmet Falubaz Zielona Góra vs. Dospel Włókniarz Częstochowa

 • Stelmet Falubaz Zielona Góra vs. Dospel Włókniarz Częstochowa

 • Stelmet Falubaz Zielona Góra vs. Dospel Włókniarz Częstochowa

 • Stelmet Falubaz Zielona Góra vs. Dospel Włókniarz Częstochowa

 • Stelmet Falubaz Zielona Góra vs. Dospel Włókniarz Częstochowa

 • Stelmet Falubaz Zielona Góra vs. Dospel Włókniarz Częstochowa

 • Stelmet Falubaz Zielona Góra vs. Dospel Włókniarz Częstochowa

 • Stelmet Falubaz Zielona Góra vs. Dospel Włókniarz Częstochowa

 • Obchody rocznicy wybuchu II wojny światowej w Sulechowie

 • Obchody rocznicy wybuchu II wojny światowej w Sulechowie

 • Obchody rocznicy wybuchu II wojny światowej w Sulechowie

 • Obchody rocznicy wybuchu II wojny światowej w Sulechowie

 • Dożynki w Zabłociu 2013

 • Dożynki w Zabłociu 2013

 • Dożynki w Zabłociu 2013

 • Dożynki w Zabłociu 2013

 • Dożynki w Zabłociu 2013

 • Park Krasnala Nowa Sól 2013

 • Park Krasnala Nowa Sól 2013

 • Park Krasnala Nowa Sól 2013

 • Park Krasnala Nowa Sól 2013

 • Park Krasnala Nowa Sól 2013

 • Park Krasnala Nowa Sól 2013

 • Uroczystość przekazania i objęcia obowiązków służbowych Dowódcy 5 Lubuskiego pułku artylerii w Sulechowie

 • Uroczystość przekazania i objęcia obowiązków służbowych Dowódcy 5 Lubuskiego pułku artylerii w Sulechowie

 • Uroczystość przekazania i objęcia obowiązków służbowych Dowódcy 5 Lubuskiego pułku artylerii w Sulechowie

 • Uroczystość przekazania i objęcia obowiązków służbowych Dowódcy 5 Lubuskiego pułku artylerii w Sulechowie

 • Uroczystość przekazania i objęcia obowiązków służbowych Dowódcy 5 Lubuskiego pułku artylerii w Sulechowie

 • Stelmet Falubaz Drużynowym Mistrzem Polski 2013

 • Stelmet Falubaz Drużynowym Mistrzem Polski 2013

 • Stelmet Falubaz Drużynowym Mistrzem Polski 2013

 • Stelmet Falubaz Drużynowym Mistrzem Polski 2013

 • Otwarcie nowego terminala w porcie lotniczym Poznań-Ławica

 • Otwarcie nowego terminala w porcie lotniczym Poznań-Ławica

 • Otwarcie nowego terminala w porcie lotniczym Poznań-Ławica

 • Mecz Fair Play Stelmet Falubaz Zielona Góra vs. Włókniarz Częstochowa

 • Mecz Fair Play Stelmet Falubaz Zielona Góra vs. Włókniarz Częstochowa

 • Mecz Fair Play Stelmet Falubaz Zielona Góra vs. Włókniarz Częstochowa

 • Kongres Kobiet 2013

 • Kongres Kobiet 2013

 • Kongres Kobiet 2013

 • Kongres Kobiet 2013

 • Kongres Kobiet 2013

 • Prezydent Bronisław Komorowski w woj. lubuskim

 • Konferencja na podsumowanie sezonu 2013

 • Konferencja na podsumowanie sezonu 2013

 • Konferencja na podsumowanie sezonu 2013

 • Spotkanie z Ambasadorem USA w Polsce

 • Spotkanie z Ambasadorem USA w Polsce

 • Spotkanie z Ambasadorem USA w Polsce

 • Spotkanie z Ambasadorem USA w Polsce

 • Rozdanie sypendiów dla najlepszych uczniów w województwie lubuskim

 • Rozdanie sypendiów dla najlepszych uczniów w województwie lubuskim

 • Rozdanie sypendiów dla najlepszych uczniów w województwie lubuskim

 • Spotkanie opłatkowe w Senacie 2013

 • Spotkanie opłatkowe w Senacie 2013

 • Spotkanie opłatkowe w Senacie 2013

 • Spotkanie opłatkowe w Senacie 2013

 • Spotkanie opłatkowe w Senacie 2013

 • Spotkanie opłatkowe w Senacie 2013

 • Spotkanie opłatkowe w Senacie 2013

 • Konferencja podsumowująca żużlowy sezon 2013

 • Konferencja podsumowująca żużlowy sezon 2013

 • Konferencja podsumowująca żużlowy sezon 2013

 • Senator rozdał 450 butów dla potrzebujących dzieci

 • Senator rozdał 450 butów dla potrzebujących dzieci

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Benefis "Moje cudowne lata"

 • Wyjazd studyjny Komisji Spraw Emigracji i Łączności z Polakami za Granicą na Ukrainę

 • Wyjazd studyjny Komisji Spraw Emigracji i Łączności z Polakami za Granicą na Ukrainę

 • Wyjazd studyjny Komisji Spraw Emigracji i Łączności z Polakami za Granicą na Ukrainę

 • Wyjazd studyjny Komisji Spraw Emigracji i Łączności z Polakami za Granicą na Ukrainę

 • Wyjazd studyjny Komisji Spraw Emigracji i Łączności z Polakami za Granicą na Ukrainę

 • Święto Policji w Gorzowie Wielkopolskim

 • Święto Policji w Gorzowie Wielkopolskim

 • Święto Policji w Gorzowie Wielkopolskim

 • Święto Policji w Gorzowie Wielkopolskim

 • Święto Policji w Gorzowie Wielkopolskim

 • Święto Policji w Gorzowie Wielkopolskim

 • Inauguracja UZ 2014

 • Inauguracja UZ 2014

 • Inauguracja UZ 2014

 • Inauguracja UZ 2014

 • Inauguracja UZ 2014

 • 70-lecie 105 Szpitala Wojskowego w Żarach

 • 70-lecie 105 Szpitala Wojskowego w Żarach

 • 70-lecie 105 Szpitala Wojskowego w Żarach

 • 70-lecie 105 Szpitala Wojskowego w Żarach

 • 70-lecie 105 Szpitala Wojskowego w Żarach

 • Wykład Prof. Leszka Balcerowicza

 • Wykład Prof. Leszka Balcerowicza

 • Wykład Prof. Leszka Balcerowicza

 • Robert Dowhan Mikołajem w Święta A.D. 2014

 • Robert Dowhan Mikołajem w Święta A.D. 2014

 • Robert Dowhan Mikołajem w Święta A.D. 2014

 • Robert Dowhan Mikołajem w Święta A.D. 2014

 • Robert Dowhan Mikołajem w Święta A.D. 2014

 • Robert Dowhan Mikołajem w Święta A.D. 2014

 • Robert Dowhan Mikołajem w Święta A.D. 2014

 • Robert Dowhan Mikołajem w Święta A.D. 2014

 • Otwarcie działu badawczo-rozwojowego w firmie ZIEL-BRUK

 • Otwarcie działu badawczo-rozwojowego w firmie ZIEL-BRUK

 • Otwarcie działu badawczo-rozwojowego w firmie ZIEL-BRUK

 • Otwarcie działu badawczo-rozwojowego w firmie ZIEL-BRUK

 • I. Posiedzenie Senatu RP

 • I. Posiedzenie Senatu RP

 • I. Posiedzenie Senatu RP

 • I. Posiedzenie Senatu RP

 • I. Posiedzenie Senatu RP

 • I. Posiedzenie Senatu RP

 • Huta Szkła Wymiarki - wspólna praca na rzecz wspólnego sukcesu

 • Huta Szkła Wymiarki - wspólna praca na rzecz wspólnego sukcesu

 • Huta Szkła Wymiarki - wspólna praca na rzecz wspólnego sukcesu

 • Huta Szkła Wymiarki - wspólna praca na rzecz wspólnego sukcesu

Wideo

Prezentacja lubuskich kandydatów PO do Senatu

12-09-2011 więcej
Komunikat. Stosujemy pliki cookies m.in. w celach: informacyjnych aby usprawnić i ułatwić Użytkownikowi działanie serwisu www, aby lepiej dopasować wygląd serwisu oraz do zbierania anonimowych, zagregowanych statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Państwa przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniach końcowych. Zawsze można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Szczegółowe informacje znaleźć można w Zarządzanie plikami "cookie". ZAMKNIJ